Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sekine duası , şahmeran duası , Uyku duası
Konuyu Başlatan: Tanitim, Görüntülenme: 25, Yanıtlar: 0

Konuyu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
#1
Sekine Duası
Sekine duasının içeriğinde Allahu Tealanın ismi azamları bulunmaktadır. Bu ismi azamlar toplamda altı tanedir. Hayy, Ferd, Kayyum,Kuddüs, Adl, Hakem ismi azamları bulunmaktadır. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ne için okunur bu dua okunmasının çok geniş etkileri vardır. Sıkıntıdan feraha çıkmak için sıklıkla okunan bir duadır. İsmi azamların anlamında Allah’ın birliğinden ve ölümsüz olduğu anlatılır. Allah hikmet ve hüküm sahibidir. Allah adalet sahibidir ve bütün eksikliklerden geridir. Sekine duası aynı zamanda bir ismi azam duasıdır. Ve oluştuğu 19 ayet ile oldukça bilinen ve okunan bir duadır. Musibetlerden ve sıkıntılardan arınmak için oldukça çokça okunur.
bebekler-i%C3%A7in-uyku-duas%C4%B1-300x225.jpg
Her duanın mutlaka etki alanları vardır. Sekine duasının da okunması için ve okunduktan sonra etki alanı oluşması için niyet edilerek okunması önemlidir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve sırları nedir? islam alimleri içinde sekine duası okunması çokça tavsiye edilen bir duadır. Bu duayı okumayı adet edinmiş kimse bereketli bir ömür yaşayabilecek huzura erişecektir. Bu duada 19 sayısının sırrı bulunmaktadır. Dua içeriğinde 19 sayısının yeri büyüktür. Besmele ve niyet ile dua okunmaya başlanır. Duada 19 ayet içeriği vardır.
Sekine-duas%C4%B1-ne-zaman-yap%C4%B1l%C4%B1r.jpg
Sekine kelime manası olarak dinginlik ile ifade edilir. Ruhda ve manevi hayatta ferahlık ve dinginlik isteyenleri bu duaları dilinden düşürmemelidir. Belalardan ve musibetlerden kurtulmak ve korunmak için de bu dua okunur. Anlam içeriği Allah’ın gücü ve kudretini anlatmak üzerinedir. Sekine duası insanın başına gelecek dertlerden korunması için bir kalkan olarak sürekli okunabilir. Kişinin kendini ve sevdiklerini zırh içine alması için bu dua oldukça önemlidir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve sırları var mıdır? Sekine duasının sırları ve etki alanları büyük islam alimleri tarafından da kabul edilmiştir.
 
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 
Alıntı
  
[ Etiketler: sekine | duasi | sahmeran | uyku ]


Hızlı Menü: