Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Golf ağı
Konuyu Başlatan: Nur Savaş, Görüntülenme: 371, Yanıtlar: 0

Konuyu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
#1
Brick 
Golf Ağı Kullanırken…
Golf ağı ürünlerimiz, kullanılacağı alan ve çevreye göre renk ve boyut yönlerinden çeşitlilik göstermektedir. Ülkemizde son yıllarda yoğun ilgi görmeye başlayan golf, boş zamanlarınızda aileniz ve arkadaşlarınızla yapabileceğiniz eğlenceli bir aktivite çeşididir.
Biz de ShieldnetStore ekibi olarak bu sporu desteklemekte ve her anınızda yanınızda olmaktayız. Golf oynayarak kaslarınızı ve liflerinizi geliştirebilirsiniz, olası eklem zedelenmelerini en aza indirebilirsiniz.
Vücudunu daha iyi bir pozisyona getirmek isterken tüm dış etkenlerin etkisinden korunmak amacıyla oyun alanı çevresi için gerekli tüm tedbirlerin alınması da zorunlu hale gelmektedir. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir golf filesi çeşidi bulabilmeniz firmamız ile birlikte artık çok kolay bir hale gelirken dilediğiniz renk, doku ve boyut çeşitliliğine uygun bir file de bulabilirsiniz. 
Golf ağı çeşitleri çok fazla olmasıyla birlikte, sitemizde standart çeşitler vardır. Ürünlerimiz düğümsüz olması sebebiyle hem kötü bir görüntü oluşturmaz hem de daha sağlamdır. Sitemizde golf ağı haricinde birbirinden farklı ağ çeşitleri bulunmaktadır. Ağın malzemesi naylondur ve vücudunuza zarar verecek maddeler içermez. Güneş ışığına maruz kalırsa bir problem teşkil etmez.
Gün geçtikçe her aktivite alanın ihtiyacı olan file çeşitleri size ve çevrenizdekilere zarar vermeyecek özelliklere sahip kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmiş ağ çeşitlerimiz olumsuz hava koşullarına da dayanıklı olarak üretilmiştir. File üzerinde herhangi bir aşınma veya çözülme oluşmayacağı gibi uzun ömürlü kullanım için de gerekli olan tedbirleri almanız gerekmektedir.
2,5mm/ 20mm olan ağ ölçüsü size yetmez ise birbirine ekleme yapılarak da kullanılabilir. Oyun alanının çevresine gerilen bu ağ, topunuzun kaybolmasını önlerken, dışarıdan gelecek herhangi bir engele karşı sizi korur.
Golf ağı fiyatları birbirinden bağımsız olarak kalite, doku, işçilik ve türüne göre değişmektedir. Shield Safety Nets olarak müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlar sunmaktayız. Ürün detaylarından yararlanmak ve kullanım alanlarına dair doğru bir tercih yapmak için siz de Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 
Alıntı
  
[ Etiketler: golf ]


Hızlı Menü: