Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burun Estetiği Rinoplasti
Konuyu Başlatan: osman75, Görüntülenme: 75, Yanıtlar: 0

Konuyu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
#1
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (Rinoplasti) Ameliyatı Tüm Detayları
Burun estetiği tıbbi adıyla rinoplasti ve septoplasti ameliyatları kapsamında operasyona dahil olan 2 tip hasta adayları mevcuttur. Bunlardan ilki burnun fiziki fonksiyonlarında sorun yaşayan hastalardır. Bu tip hastalarda sorunlar şu şekilde özetlenebilmektedir.

Septoplasti (Fonksiyonel Bozukluklar)
Burun eti büyümesi nedenleri ile nefes zorluğu şikayetleri
Burun kıkırdağı sorunları nedeniyle rahat nefes alamama şikayetleri
Burun kemiği eğriliği sebebiyle derin nefes alma şikayetleri
Rinoplasti (Şekil Bozuklukları)

Nefes alma sorunu bulunmayan, sadece şekil düzeltmeleri (burun estetiği, rinoplasti)
Yukarıda şikayetlere sahip olan hastalarımızın nefes alma sorunlarını ortadan kaldırmak için gerek tıbbi müdahalenin yanında burnun görsel olarak iyileştirilmesi talepleri de uzman hekim tarafından aynı ameliyat esnasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu zamana kadar yüzlerce başarılı burun estetiği operasyonlara imza atan Özel Meltem Hastanesi KBB uzmanları bu ameliyat hakkında sorulara tek tek cevap veriyor.

Yaş Sınırı Nedir?
Burada burundaki kıkırdak ve kemik gelişimini göz ardı etmemek gerekir. Öncelikle 18 yaşından küçük hastaların burun ameliyatı operasyonları vücudun gelişimini tamamlaması açısından işlem önerilmemektedir. 18 yaşına girmiş ve sonraki yaşlarda olan hastalar için burun estetiği uygundur.

Mevsimsel Zamanla Nasıldır?
Burun estetiği hangi mevsimde yapılır sorusunun cevabı olarak; hastalarımızın ameliyat sonrası belirli bir süre uyması gereken hassas bir kaç konu vardır. Ameliyat olan kişi belirttiğimiz kurallara uygun şekilde iyileşme sürecini geçirdiği vakit burun estetiği için herhangi bir mevsim sorunu yaşanmamaktadır.

Burun Estetiği Soruları
Bu her hastamızın tabii hakkıdır. Ancak bu örneklere hem hukuken hemde hasta mahremiyeti açısından web sitelerimizde yer verememekteyiz. Hukuki sebebi, sağlık bakanlığı tarafından hastaları yanıltıcı argümanlar oluşturma kapsamında olmasıdır. Bu sebeple görüşme esnasında hastanemizde yapılan operasyonların (hastalarımızın yüzleri dijital tekniklerle gizlenerek) öncesi sonrası görüntüleri ameliyat olmayı düşünen hastalarımıza sunulmaktadır. Alanında 20 yıllık bir hastane olarak bu konuda hastalarımızın merak ettikleri tüm soruları cevaplandırmaktayız.

Burnum Nasıl Olacağını Önceden 3 Boyutlu Görmek İstiyorum
Bu konuda farklı simülasyon programları eşliğinde hastalara etkileyici bir sunum yapılabilmektedir. Ancak bu teknik bir çok hastane ve klinik ekibi tarafından yalnızca hastayı ikna etme aşamasında görsel bir şov olarak kullanılmaktadır. Uygulamanın sonuçları tıbbi bir veriye dayanmamakta, çoğunlukla hastaların beklentileri konusunda yanıltıcı bilgi verebilmektedir. Sonuç olarak burun estetiği bir cerrahi operasyondur. Bu beklentideki hastalarımız daha önce yapılan operasyonların fotoğraflarını inceleyerek hakkımızda fikir sahibi olabilmektedir.

Kaynak: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 
Alıntı
  
[ Etiketler: burun | estetigi | rinoplasti ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bursa Burun Estetiği BazKriz 0 41 16-09-2017, Saat: 02:03
Son Yorum: BazKriz
  Burun Estetiği Ameliyatı BazKriz 0 37 25-08-2017, Saat: 16:04
Son Yorum: BazKriz
  Güvenle Yapılan Burun Estetiği Ve Göğüs Büyütme BazKriz 0 40 24-08-2017, Saat: 02:17
Son Yorum: BazKriz
  Estetik Cerrahide İki Örnek: Genital Bölge Estetiği Ve Yüz Gerdirme prseo 0 58 21-08-2017, Saat: 00:09
Son Yorum: prseo
  Gamze Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır? prseo 0 62 20-08-2017, Saat: 23:27
Son Yorum: prseo

Hızlı Menü: