Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Belgelendirme
Konuyu Başlatan: bludeveloper, Görüntülenme: 17, Yanıtlar: 0

Konuyu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
#1
TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., ulusal ve uluslararası kuruluşları tarafından oluşturulan ve uygulamaya alınan çeşitli yönetim sistemleri ve standartlar ile ilgili olarak firmaların veya ürünlerinin belgelendirme çalışmalarını yönetmek, gerekli ön denetim ve saha denetim çalışmalarını yapmak ve akredite olduğu kuruluşlar adına ilgili belgeleri düzenlemek, gerek bu denetimler sırasında gerek sonradan ara denetimler sırasında gerekli olan muayene ve test çalışmalarını yapmak, bu çalışmalarla ile ilgili belge ve raporları düzenlemek ve bütün bu sistemlerin kurulması ve işleyişi ile olarak gerekli eğitimleri vermek amacı ile kurulmuş bir şirkettir.
Faaliyetlerinde yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan standartlara ve yerli ve yabancı yasal düzenlemelere uygun hareket eden hemen hemen her sektörden işletmeler, genellikle tarafsız ve bağımsız hareket eden üçüncü taraf bir belgelendirme kuruluşundan bu durumlarının bağımsız bir şekilde doğrulanmasını ister. Bu noktada kuruluşumuz TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş., yıllardır müşterilerinin bu yöndeki taleplerini karşılamakta ve sahip olduğu akreditasyonlar ile hem ülkemiz sınırları içinde hem de uluslararası alanda başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Kuruluşumuz sadece özel sektör kuruluşlarının değil, resmi kuruluşların da taleplerini karşılamakta ve kaliteli, dürüst, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır. Dünya çapında ölçüm, test, analiz ve belgelendirme hizmetleri sunan kuruluşumuz, her zaman tarafsızlık, bağımsızlık ve güvenilirlik ilke ve değerlerine bağlı kalmıştır. Faaliyetlerimizde bu ilke ve değerler çok önemli bir rol oynamaktadır ve bu doğrultuda her zaman müşterilerine yüksek kalite ve güvenlikte hizmet vermektedir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 
Alıntı
  
[ Etiketler: belgelendirme ]


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TURC Belgelendirme osman75 0 12 15-08-2019, Saat: 14:50
Son Yorum: osman75
  Teknik Kontrol ve Belgelendirme osman75 0 22 01-08-2019, Saat: 19:04
Son Yorum: osman75
  Turcert Belgelendirme turcert.com BazKriz 0 111 29-11-2018, Saat: 02:16
Son Yorum: BazKriz
  Ürün Ve Hizmet Kalitenizi Tescil Edin belgelendirme.com BazKriz 0 213 22-03-2018, Saat: 15:26
Son Yorum: BazKriz
  Kalite Belgelendirme temel 0 214 21-01-2018, Saat: 10:35
Son Yorum: temel

Hızlı Menü: